Portal Naszawioska.pl
1 września 2014


W wyniku II edycji konkursu "SOŁECT@ w sieci" powstał portal Naszawioska.pl, który jest ogólnopolskim projektem walki z wykluczeniem cyfrowym na obszarach wiejskich w Polsce.

Serwis ten został stworzony przy współpracy Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów oraz Stowarzyszenia "LGD Gościnna Wielkopolska", aby dać możliwość społecznościom lokalnych w całej Polsce na proste i bezpłatne zakładanie swoich stron internetowych. Aby zobaczyć jak może wyglądać taka strona zapraszamy przykładową stronę: www.pepowo.naszawioska.pl .

Chcąc założyć stronę internetową swojego sołectwa wystarczy się zarejestrować klikając na przycisk "DODAJ SOŁECTWO", znajdujący sie w górnym prawym roku portalu i wypełnić formularz eletkroczniczny. Po aktywacji konta przez administratora możecie się Państwo zalogować klikając przycisk "Logowanie do panelu sołectwa", który znjaduje się również w prawym górnym rogu. Tam natomiast można wpisywać lub wklejać wcześniej przygotowane treści za pomocą intuicyjnego panelu CMS.

W razie wszelkich pytań dotyczących funkcjonowania portalu zapraszamy do kontaktu z koordynatorem projektu pod numerem: 605-123-007

Życzymy miłego korzystania z portalu!

Zespół NaszaWioska.pl